نتایج جستجو برای عبارت :

فال کائنات روزانه یکشنبه ۲۴ فروردین ۹۹

قانون کائنات برای موفقیت و ثروتمند شدن
تا چه اندازه از قانون کائنات آگاهی دارید؟ شاید اصلا چیزی در این مورد نشنیده باشید و اطلاعات کاملی در این رابطه در اختیار نداشته باشید ولی بهتر است در زمینه این بحث گسترده نکاتی را بدانید که برای کسب موفقیت و ثروت موثر هستند.قانون کائنات
ادامه مطلب
نکات مهم در قانون جذب کائنات :

۱_ بر اساس قانون جذب کائنات، هر چیزی را که بخواهید می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به آن برسید. برای کائنات اصلاً فرقی نمی کند که هدف و خواسته شما چقدر بزرگ باشد، به عنوان مثال جذب یک میلیون تومان با جذب یک میلیارد برای کائنات فرقی ندارد .
۲_ به کائنات ایمان داشته باشید که شما را به آن چیزی که میخواهید می رسانند، داشتن ایمان یکی از ملاک های بزرگ در قانون جذب است .
۳_ سعی نکنید بفهمید که چگونه کائنات شما را به آ
از صبح دارم به فرشته‌ها و کائنات می‌گویم من فلان اتفاق و فلان اتفاق و ان بخش زندگی و ان دیگر بخش و وضعیت موجود و همه و همه را پذیرفته‌ام و راضیمیک لبخند کش‌دار هم وصل‌کرده‌ام به صورتمنفس های عمیق از سر ارامش‌هم می‌کشم که همه چی خوبه، من چقدر خوشبختم.از آن جا هم که اینچنین نیست که شما حرفی بگویی و کائنات ساده رد شود، قلدرم قلدرم بکنی و بقیه هم قبول کنندجا دارد در پایان این شب بگوییمخلق الانسانَ یک پهلوان پنبه
تابلوی کائنات ییا تابلوی آرزوھا تکنیکی بسیار قدرتمند و البته ساده و راحت است که به راحتی می‌توانید آن را متناسب با آرزوها و اهداف خود بسازید. این تکنیک می‌تواند زندگی را جادویی و غیر قابل باور کند!
تخته آرزوها ابزاری است برای شفاف سازی، آگاهی و متمرکز ماندن بر هدف هایی که در زندگی دارید.
ادامه مطلب
اینکه میگن "شما عزمتون رو جزم کنید و تلاش کنید، اونوقت تمام کائنات بسیج میشن تا تو مسیر درست رسیدن به خواسته‌هات قرار بگیری و برسی بهشون" ؛ خواستم بگم دقیقاً زمانی‌که  اطمینان داشتم همه‌چی داره درست پیش میره و مشکلی نیست‌ و دارم به خواسته‌م میرسم همین کائنات زدن کار رو خراب کردن.

+به درجه‌ای از معرفت رسیدم که اگه همه‌چی خوب پیش بره نگران میشم.
تو حالتی ام که میخوام یکی بزنم تو دهن خودم.
آشفته م .
از تک بعدی بودن خودم بیزارم .
قلبم به دو تکه تقسیم شده 
بنیامین و استخدام شدن در ایران 
میترسم بخاطر کار جدیدم بنیامینم رو از دست بدم‌...
تصمیمم خیلی منطقی و تحسین برانگیزه که تا زمانی که نرفتم اونور دنبال کار باشم
چون از لحاظ مالی مرفه بی درد نیستم و به قول دیگران کاملا خود ساخته م.
لز طرفی کلاس زبانم 
از طرفی دفترکار جدیدم که اینهمه براش ذوق دارم 
خدایا خودت همه چیو جفت و جور کن.
کائنات حواس
قانون جذب چیست ؟برای قانون جذب تعاریف بسیاری وجود دارد و هر کدام از این تعاریف بخشی از این قانون را شامل می شوند.
عده ای قانون جذب را با واژه هایی چون ” راز کائنات “ و یا  ” قانون جذب کائنات” تعریف کرده اند و گروهی دیگر نیز آن را به بخش های مختلفی طبقه بندی کرده اند و سعی کرده اند که از این موضوع نتایج موضوعی در زندگی انسان ها بگیرند.
ادامه مطلب
رابطه قانون جذب کائنات با افکار و ذهن :

بر اساس قانون جذب کائنات، بین کائنات و افکارتان یک رابطه وجود دارد . خداوند کائنات را طوری برنامه ریزی کرده است که می تواند انرژی و ارتعاشی که از ذهنتان ارسال می شود را دریافت کنند و با توجه به آن، خواسته و یا ناخواسته ای را وارد زندگیتان کنند .
با توجه به قانون جذب کائنات، افکارتان می تواند انرژی و ارتعاشی که ذهنتان تولید میکند را کنترل کند، و احساسات به شما می گوید که الان در حال فرستادن چه ارتعاش و ان
3- به زندگیتان لبخند بزنید: (قانون جذب کائنات با احساس و شادی قوت می گیرد)
خندیدن یعنی من در حال حاضر از آنچه هستم و آنچه دارم خوشنودم. یعنی من در شرایط تعادل روانی خوبی قرار دارم. یعنی من حال خوبی دارم. یعنی احساسم میگه همه چیز به دلخواهم پیش میره. یعنی من اکنون در همین لحظه هستم. یعنی من الانی که توش قرار دارم نارضایتی بابت گذشته و نگرانی برای آینده ندارم و همه اینها یعنی به نظر میاد من از زندگی خود راضی هستم. بله یک لبخند شما اینهمه کار انجام می
  فال کائنات روزانه 
    یکشنبه ۲۴ فروردین ۹۹

فروردین 
امروز شما موقعیت شغلی خود را بیشتر از قبل تثبیت خواهید کرد و عملکرد شما برای کارفرما و حتی خودتان رضایت‌بخش و مطلوب خواهد بود.

اردیبهشت
امروز شما روی دور خلاقیت هستید و هر لحظه ایده‌های جدید مختلفی به ذهنتان می‌رسد. با این حال بیان کردن یا عملی کردن این ایده‌های بدیع و خلاقانه می‌تواند برای شما کاری چالش برانگیز باشد.

خرداد 
عجول نباش. اگر می‌خواهی به مقصود برسی باید م
پک روزانه
- خمیردندان، مام، آلوئه لیپس- مجموعه ی سه محصول بی نظیر از دوست داشتنی ترین تولیدات فوراور لیوینگ همراه با تخفیف- پرفروش ترین و پرمصرف ترین محصولات طبیعی و موث، که در بطور روزانه و مداوم مورد استفاده قرار میگیرند.

ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
امروز چهار شنبه هفتم اسفند ماه سال ۱۳۹۸ میباشد امروز روز برگزاری سمینار البته بگم میکرو سمینار ما است ما که میگم دوازده نفری هستیم که در کلاس محتوا سازان هوشمند جناب آقای کیانی، استاد ارجمند شرکت کرده‌ایم و یک تیم ۱۲ نفره را تشکیل داده‌ایم البته من خودم میگم ۱۱ به اضافه یک منظور اینه که یازده نفر خانم به اضافه یک آقا، البته آقای ای هم که حضور دارند همسر یکی از دوستان ارجمندم می باشند خلاصه امروز روز برگزاری این ۱۲ می

برای رسیدن به خواسته و هدف که دارید شما باید این سه مرحله از قانون جذب کائنات را درست پشت سر بگذارید .
اگر این مراحل را درست انجام دهید و هیچ شکی نداشته باشید و به کائنات اطمینان داشته باشید، مطمئن باشید با آن هدف و خواسته که دارید می رسید .
قانون جذب کائنات به سه مرحله تقسیم می شود :
درخواست
باور
دریافت
ادامه مطلب
بر اساس قانون جذب کائنات، احساساتی که دارید یک راهنما و مسیریاب بسیار قدرتمند در جهت اهداف و خواسته هایتان است، یعنی احساسات به شما نشان می دهد که به آن خواسته و هدفی که دارید میرسید یا نه ؟ برای آنکه متوجه شوید به خواسته و هدف که دارید نزدیک یا دور می شوید بهترین راه توجه کردن به احساساتتان است .
در کل افکار ما زندگی ما را میسازد , و از طریق احساساتمان می‌توانیم بفهمیم که افکار ما درست است یا اشتباه . بر اساس قانون جذب کائنات برای آنکه متوجه ش
امروز تو پیج آزاده یه استوری دیدم که تو هند یه جلسه ی پرسش و پاسخ بود و دختر جوانی از یه مردِ کهنسال از آنها که انگار زیر و بم های زندگی را بلدند پرسید گاهی در زندگی پیش میاد که احساس تنهایی و افسردگی میکنیم و انگار همه بر علیه ما هستند در اون اوقات باید چه بکنیم ؟
و استادش پاسخ داد که در این لحظات برای خیلی از آدمها پیش میاد که فکر میکنن در مقابل کائنات قرار گرفتن و این ابلهانه ترین کار ممکنه که با کائنات رقابت کنیم ...
)ادامه ی خرفاشونو در پست بع
فال روزانه شنبه 7 فروردین 99 , فال 99/1/7 , فال فردا شنبه 7 فروردین 99 , فال روزانه شنبه 7 فروردین 99 , فال 7 فروردین 99 , فال روزانه 7 فروردین 99,فال روزانه 7/3/99 , فال امروز شنبه 7 فروردین 99,فال روز 7 فروردین 99,فال روز 7/3/99,فال شنبه 7 فروردین 99,فال روزانه,فال روز,فال,فال روزانه ماه تولد,فال روزانه برای متولدین ماه ها,طالع بینی روزانه شنبه 7 فروردین 99,طالع بینی شنبه 99/1/7,طالع بینی 7 فروردین 99,
فال روز پنج شنبه 7 فروردین 1399
فال روزانه پنجشنبه 7 فروردین 1399
فال روزانه 7 ف
بسم الله الرحمن الرحیم
الان در حال مطالعه ی مقدماتی برای نگارش  کتابم هستم انقدر مشغول بودم و غرق در مطالعه بودم که اصلاً گذرزمان را احساس نکردم. تا اینکه زنگ تلفن منزل به صدا در آمد و من متوجه شدم که چقدر از زمان گذشته است  بگذریم. چیزی که برای من عجیب است را برای شما بگویم. بعضی از مطالبی که مطالعه کردم اصلاً با اعتقادات و باورهای من و اطلاعات ذخیره شده در ذهن من مطابقت ندارد و این باعث پریشانی افکارم گردید هر چی که فکر می کنم میبینم که نظریه
ارتباط با خدا (نماز با توجه، قرائت قرآن) ترک نشود.
دادن داروهای حسنا در اولویت است.
وقت روزانه برای صحبت با همسر (حداقل 10 دقیقه)
وقت روزانه برای بازی با حسنا (حداقل نیم ساعت)
وقت روزانه برای کمک در کارهای خانه (حداقل 10 دقیقه)
اگر به صفحه اصلی سایت ملکیما مراجعه کرده باشید، متوجه می شوید تقریبا در میانه صفحه یک نوار آمار از وضعیت جاری وب سایت نمایش داده می شود که شامل سه مقدار مهم آگهی های دریافتی ، آگهی های فعال و میانگین روزانه ثبت آگهی می باشد. اما شاید برای شما سوال باشد که روزانه 24 هزار آگهی چگونه در دسترس شما قرار می گیرند؟
ادامه مطلب
- پیشینه ای از ساعات کاری روزانه
- نمودار لمن : ساعات کار روزانه و جمع خروجی روزانه
- اثرات اضافه کاری روی میزان بیماری
- روند کاهشی زمان کار هفتگی 
- هفنه کاری پنج روزه و چها روزه ،مزیت ها و معایب
- توقف تجدید قوا، مفهوم  و معانی
- انواع توقف های تجدید قوا
فال روزانه جمعه 8 فروردین 99 , فال 99/1/8 , فال فردا جمعه 8 فروردین 99 , فال روزانه جمعه 8 فروردین 99 , فال 8 فروردین 99 , فال روزانه 8 فروردین 99,فال روزانه 8/3/99 , فال امروز جمعه 8 فروردین 99,فال روز 8 فروردین 99,فال روز 8/3/99,فال جمعه 8 فروردین 99,فال روزانه,فال روز,فال,فال روزانه ماه تولد,فال روزانه برای متولدین ماه ها,طالع بینی روزانه جمعه 8 فروردین 99,طالع بینی جمعه 99/1/8,طالع بینی 8 فروردین 99,
فال روز جمعه ۸ فروردین 1399
فال روزانه جمعه 8 فروردین 1399
فال روزانه 8 فروردین

➕قضاوت دیگری تاثیری بر زندگی من نداردمردم وظیفه ندارند مرا درک کنند
➕از کسی در برابر لطفی که به او میکنم توقعی ندارم وگرنه این لطف را در حق او نمیکنم
➕کسانی که رفتار ناجوانمردانه با من داشته اند توسط کائنات مجازات خواهند شد هر چند من هرگز متوجه نشوم
➕دنیا سخاوتمندتر از آن است که موفقیت کسی، راه موفقیت مرا تنگ کند.
آیا شما به قانون جذب و کائنات اعتقاد دارید ؟
جوابتون مثبت یا منفیه با ذکر دلیل شرح بدید
راجع به خودم بخوام بگم که بله اعتقاد دارم،هرچند نمیتونم ازش اونطور که شایسته ست بهره ببرم
اما فعلا نمیخوام عقاید خودم رو مطرح کنم و بیشتر میخوام با عقاید شما آشنا بشم 
یعنی تولید انرژی هایی که در ساختن و رسیدن به خواسته ها نقش داشته باشند. 
نیروها به دو دسته تقسیم می شوند
نیرو منفی
نیرو مثبت 
کارهای ما نوعی ارتعاش هستند که در ساختن یا تخریب کردن نقش اساسی دارند. 
راستی چقدر در درونمان به قدرت این ارتعاش ها توجه داریم
و چقدر هنگام تولید ارتعاش، منفی یا مثبت، پاک یا آلوده بودن آن را در نظر می گیریم. 
روزانه، 90 هزار ارتعاش فکری از سر ما رد می شود! 
آیا می دانی چند درصد از این ارتعاش ها واقعا در جهت تخریب و چند در
شروع کرده‌ام به خواندن کتاب «آداب روزانه» این کتاب روزانه‌ای زندگی ۱۶۱ انسان مهم تاریخ را بررسی می‌کند. راستش توان خواندن ندارم، ضعف می‌کنم از حس ناخوشایندی که از خودم دارم.  من یک دوره‌ی طولانی چنین منظم بودم منتها دوباره ول شدم و این کتاب من را جلوی خودم میگذارد و دچار عذاب وجدانم می‌کند. منتها باید بخوانم و دوباره آن منِ ایده‌آل را شکل دهم.
قرآن سوره ذاریات آیه ۴۷
وَالسَّمَاء بَنَیْنَاهَا بِأَیْدٍ وَإِنَّالَمُوسِعُونَ
و ما آسمان را با قدرت خود بر افراشتیم و آن را همچنان گسترش می دهیم.
نکته ی قابل تامل در کلمه ی لَمُوسِعُونَ است که لَ در عربی به معنای مستقبل است و منظور این است که در آینده نیز این عمل ادامه خواهد داشت،که دانشمندان به تازگی به این نکته رسیده اند.
قرآن آشکار می کند که این جهان انبساط پیدا می کند یعنی بزرگ می شود امروزه علم نیز به این موضوع اشاره نموده است.
تا اوای

طرح درس روزانه و سالانه 
طرح درس مهارت های نوشتاری نهم یکی از طرح درس های فارسی پایه نهم با موضوع طرح ... دانلود طرح درس ملی راه رهایی تفکر هشتم یکی از کاملترین طرح درس های رورانه ملی ...

پاورپوینت طرح درس مهارت های نوشتاری نهم (2)
پاورپوینت طرح درس مهارت های نوشتاری نهم (2) ... نمونه طرح درس پیام های آسمان پایه هشتم بر اساس عناصر و عرصه ها در طرح درس ملی قیمت: 2,500 تومان. نمونه طرح درس علوم ...

دانلود طرح درس مهارت های نوشتاری پایه نه
کسب درآمد اینترنتی روزانه حداقل ۱۳۰هزارتومان با تضمین و اثبات
کسب درامدی که تا حالا فکرتون بهش نمی رسید.
داخل سایت رفتید نظرات دوستانی که درباره همین پکیج دادند را ببینید.
صاحب درامد روزانه شوید.روی لینک زیر کلیک کنید و ببینید.
http://asadaramad.4kia.ir/info/417136/کسب-درآمد-اینترنتی-روزانه-حداقل-١٣٠-هزار-تومان/?getppsid=21066
بسیار تسلی بخش است باور به اینکه خدایی هست که حواسش به ما و رنجها و شادیهای ماست. قطعا جاهایی در مسیر زندگی من هم بوده که یک نیرویی برتر از نیروی ما انسانها، گره ای را از کارم گشوده و اسمش خدا، کائنات یا هر چیزی می تواند باشد. عدم راستی است اگر نگویم که به این نیرو برخی جاها که اختیارات انسانی ام راه به جایی نبرده، مثل روزهای رنج و بیماری عزیزانم، عاجزانه آویخته ام. اما ماجرا این است که یک عالمه جا هم بوده برای من و خیلی های دیگر که خدایی آنجا نب
بسیار تسلی بخش است باور به اینکه خدایی هست که حواسش به ما و رنجها و شادیهای ماست و بی بروبرگرد و قطعا جاهایی در مسیر من هم بوده که یک نیرویی برتر از نیروی انسانها، گره ای را از زندگی ام گشوده و اسمش خدا، کائنات یا هر چیزی می تواند باشد. عدم راستی است اگر نگویم که به این نیرو برخی جاها که اختیارات انسانی ام راه به جایی نبرده، مثل روزهای رنج و بیماری عزیزانم، عاجزانه آویخته ام. اما ماجرا این است که یک عالمه جا هم بوده برای من و خیلی های دیگر که خدا
یه کتابی میخوندم که مضمونش این بود شما تنها نیستید خداوند یا کائنات با یک سری نشانه ها ما را راهنمایی میکنند فقط باید آگاه باشیم. فقط باید بفهمیم این اتفاقات تکراری زندگیمون دلیلش چیه . اشتباهاتمون رو دوبار تکرار نکنیم. 
اسم کتاب زبان سری رویاهای بیداری هست . خیلی کتاب خوبیه 
من هیچوقت نشانه های زندگیم رو جدی نمیگرفتم .
مثلا اصرار داشتم ینفر تو زندگیم باقی بمونه ولی اون ینفر آدمی بود که باعث رشد من نمیشد و فقط وابستگی منفی ایجاد شده بود . هر ب
آیا انسان در زندگی بصورت پیوسته و مستمر آزمایش میشود؟
آیه ۱۵۵سوره بقره چنین می گوید:ولَنَبْلُوَنَّکُمْ بِشَیْءٍ مِنَ الْخَوْفِ وَالْجُوعِ وَنَقْصٍ مِنَ الْأَمْوَالِ وَالْأَنْفُسِ وَالثَّمَرَاتِ ۗ وَبَشِّرِ الصَّابِرِینَو البته شما را به پاره‌ای از سختی‌ها چون ترس و گرسنگی و نقصان اموال و نفوس و آفات زراعت بیازماییم و صابران را بشارت بده.
ظاهر آیه گویای یک امتحان دائمی و پیوسته هست اما آیا حقیقتا اینگونه هست؟اگر تصور ما این باشد که م
ویلا لواسان روزانه دارای دو اتاق خواب است. در اتاق خواب این ویلا لواسان مبله یکروزه دو تخت دو نفره قرار دارد . که جمعا 4 نفر در این واحد دارای تخت می باشند. این ویلا لواسان دارای متراژ حدود 600 متر حیاط و 120 متر بنا می باشد. ویلا لواسان روزانه ارزان دارای حیاط و باربیکیو و تراس بزرگ است. از دیگر امکانات ویلا لواسان مبله میتوان به سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی مبلمان، تلویزیون ،آشپزخانه مجهز به اجاق گاز،یخچال،ظروف آشپزخانه اشاره کرد. سیستم سرمایش
مورخہ ۱۶ دسمبر ۲۰۱۸ کو بزم استعارہ کی پہلی 
 شعری نشست میں پڑھی گئی غزل
ـــــــــــــــــــ
صائب جعفری
ــــــــــــــــــــ
کائناتِ دلِ غمِ گزیدہ تیرے فرماں کے زیرِ نگیں ہے
مہبطِ شادئِ قلبِ عاشق ٹھوکروں میں تری جاگزیں ہے
ادامه مطلب
مورخہ ۱۶ دسمبر ۲۰۱۸ کو بزم استعارہ کی پہلی 
 شعری نشست میں پڑھی گئی غزل
ـــــــــــــــــــ
صائب جعفری
ــــــــــــــــــــ
کائناتِ دلِ غمِ گزیدہ تیرے فرماں کے زیرِ نگیں ہے
مہبطِ شادئِ قلبِ عاشق ٹھوکروں میں تری جاگزیں ہے
ادامه مطلب
اجاره سوئیت روزانه اهواز در پادادشهر:
در اتاق خواب این منزل مبله یک تخت دو نفره قرار دارد .
همچنین به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیار آنان قرار می گیرد.
اجاره خانه روزانه اهواز با امکانات زیر :
مبلمان ، تلویزیون ، آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز ، اجاق گاز ، یخچال ، ظروف آشپزخانه
سیستم گرمایشی این آپارتمان مبله اهواز بخاری و سرمایشی آن کولر است.
شما با اجاره روزانه آپارتمان مبله اهواز می توانید از امکانات خوب این آپارتمان مبله اهواز
امروز چه اتفاقاتی در انتظار شما می باشد… فال روزانه خود را اینجا بخوانید
فال روزانه متولدین فروردین ماه
شما از خوشحالی روی پای خود بند نیستید و می‌خواهید کارهای عجیب و غریب انجام دهید. اما این اصلا اهمیتی ندارد!! شما با کارهای ناتمام زیادی روبرو شده اید و قادر نیستید از آنها فرار کنید. کاری نکنید که ناامیدی بهتان غلبه کند. این را هم بدانید که از کوره در رفتن نه دیگران را خوشحال تر می‌سازد و نه خودتان را!
ادامه مطلب
اگر فکر میکنید #موفق خواهید شد یا #شکست میخورید ، در هر صورت درست فکر کرده اید
#آنتونی_رابینز : 
۹۸% #موفقیت ما مدیون #افکار ماست
با عبارات جادویی اندیشه های #منفی را دور بریزید
من موفقم
من قدرتمندم
هر روز بهتر میشوم
هر روز #پیشرفت میکنم
(حتما لازم نیست این جملات را با صدای بلند بگویید یا جلوی دیگران تکرار کنید؛ حتی نوشتن این عبارات هم تاثیر زیادی دارد.)
در این مورد #امام_علی (ع) میفرماید: #علم را با نوشتن در بند بکشید.

کلام ما عصای معجزه گر ماست؛
مہرباں ہوگا جب خدائے رسولتب کرے گی زباں ثنائے رسول
انتہا کی تو بات ہی نہ کروپہلے سمجھو تم ابتدائے رسول
میں جو ذکر حسین کرنے لگامجھکو ملنے لگی دعائے رسول
عرش کے دل میں یہ تمنا تھیمیں بھی آ جاوں زیر پائے رسول
آ گئے کائنات میں جعفر لوگ دیکھینگے پھر ادائے رسول
ساری دنیا ہوئ فدائے علیاور علی ہو گئے فدائے رسول
جس سے راضی نہیں ہوئیں زھرااس کو کیسے ملے رضائے رسول
خلاصه روز بیست و یکم همه ما دلمان میخواهد دست به هر کاری که میزنیم بازده خوبی داشته باشد. بارها شده است که در دل گفته ای: امیدوارم اوضاع بر وفق مراد شود یا امیدوارم که این مورد خوب از آب در بیاید. تمام این افکار، امیدواری به حاصل خوب یک وضعیت است‌☺️. اما زندگی تصادفی یا بر این اساس که دری به تخته بخورد، رخ نمیدهد.قوانین کائنات به طور صحیح و حساب شده تا دقیق ترین حد ممکن عمل میکنند. اگر خواستار نتیجه ای عالی در هر کاری که انجام میدهی هستی، پس با
فال و طالع روزانه چهارشنبه 13 فروردین ماه 99فال روز چهارشنبه 13 فروردین 1399فال روزانه چهارشنبه 13 فروردین 99فال روزانه 13 فروردین 99 | طالع بینی 13 فروردین 1399
برای آگاهی از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز چهارشنبه سیزدهم فروردین ماه 99 فال روزانه سایت 24خبر را بخوانید.

ادامه مطلب
باهاش چیکار کردم؟!انقدر مریض شدم و رفتم دکتر و سرم و امپول و قرص آزاد خریدم که 90%ش رو پیشاپیش خرج کردم !
مرسی کائنات :/ با حس خوبی که دادی
دو روزه کلاسهامو نرفتم و بدجوری مریضم...الان نسبت به دیروز خوبم مثلا
نمیدونم چه بلایی سر سیستم ایمنیم اومده
کاش زود خوب شم..باید بیشتر مراقب خودم باشم که دیگه مریض نشم
در بخش دوم قاعده لطف گفتیم که خداوند منبع لطف کامل است و با فراهم شدن بستر دریافت زمینی به هر مقدار که ظرفیت ایجاد شود به نوع انسان میرساند و گاهی اوقات عامل انسانی در این فرایند نقص ایجاد میکند.
سئوال:آیا این اتفاق معنایش اینست عامل انسانی از قدرت الهی در تاثیرگذاری روی این جریانات قوی تر است؟
جواب:خیرکائنات بر مبنای قواعد کاملا مشخص و قانونمند و هوشمند فعالیت میکند.زمین هم قواعد خاص خودش را در پیوند با کائنات دارد.در بعضی موارد کلیدهای در
قیمت بسته های روزانه و هفتگی ایرانسل
در این مطلب قصد داریم تعدادی از بهترین بسته های اینترنت پرسرعت شرکت ایرانسل را به شما عزیزان معرفی کنیم که در بازه زمانی روزانه و هفتگی و البته ساعتی و نامحدود هستند.

نوع بسته
حجم ترافیک
قیمت
کد فعالسازی

روزانه
20 مگابایت
500 تومان

روزانه
25 مگابایت
600 تومان
1#*1*5*555*

روزانه
50 مگابایت
900 تومان
9#*1*5*555*

روزانه
200 مگابایت(150+50 مگابایت آف پیک)
1.200 تومان
6#*1*5*555*

روزانه
250 مگابایت(150+100 مگابایت آف پیک)
1.500 تومان
10#*1*5*555
نمونه طرح درس روزانه قالب خام برای دوستانی که میخوان طرح درس روزانه طراحی کنند.فایل بصورت ورد و قابل ویرایش هست.

برای دانلود دکمه زیر رو فشار دهید

اما همانطور که گفتم قانون اصلی قانون ارتعاش است. اگر بخواهم یک تعریف ساده از قانون ارتعاش بگویم اینه که ذهن شما همیشه و در همه جا در حال فرستادن ارتعاش به کائنات و جهان هستی می باشد. یعنی ذهن شما یک ماشین فرستنده و گیرنده ارتعاش جذب پول است.
ادامه مطلب
✅ چند قانون مهم که قبل از انتخاب_رشته باید بدانید ؛
1- انتقال از دروه ی شبانه به روزانه ممنوع میباشد !2- هیچ دانشجویی نمیتواند همزمان در دو رشته یا دو محل ( اعم از دولتی یا غیر دولتی ) تحصیل نماید !3- قبولی در رشته های دوره روزانه باعث محرومیت از پذیرش رشته های این دوره در سال آینده خواهد بود ( یعنی قبول شدی حتما باید بری ، وگرنه از انتخاب رشته ی دوره روزانه سال بعد محروم میشوید ) !4- نقل و انتقال پذیرفته شدگان ظرفیت_مازاد ، فقط بین دانشگاه هایی که دا
من خودم را دوست دارم.
♦️پس با دل و جان در حال زندگی می کنم.
♦️و با این آگاهی که آینده ام درخشان و شادمان و ایمن است، هر لحظه را به خوبی تجربه می کنم.
♦️زیرا من فرزند محبوب کائناتم و کائنات با مهر و محبت از اکنون تا ابد از من مراقبت می کند.
♦️در جهانم همه چیز نیکوست.
@TheSFA

ممکن است شما از آن دسته کسانی باشید که تلاش می‌کنید هر روز غذای سالم بخورید و حتما ورزش کنید. اما حفظ سلامتی فقط با تعویض چیزبرگر با سالاد و ۳۰ دقیقه ورزش با اسکی فضایی ممکن نیست. بخشی از سلامتی شما به عادت‌های روزانه‌ای که دارید مربوط است.
ممکن است عادت‌های روزانه شما در روند سلامتتان اختلال ایجاد کنند با این حال شما از آن‌ها آگاه نباشید. در زیر بعضی از عادت‌هایی که ممکن است بر سلامتتان تاثیر داشته باشند را بخوانید.
ادامه مطلب
برای تکمیل کردن آرشیو پیوند‌های روزانه وبلاگم، سری زدم به قسمت پیوند‌های روزانه در پنل وبلاگم تا هم آرشیو را تکمیل کنم و هم تاریخ گذشته‌ها را حذف کنم. امّا دو نکته ذهنم را مشغول خود کرد، نکته اول را در پست بعدی می‌گویم، امّا نکته دوم؛ اینکه بلاگر بودن به صرف وبلاگ داشتن نیست. حتی به نوشتن در وبلاگ هم نیست، برای بلاگر شدن باید به کار‌هایی ملزم باشید از جمله پیوند‌های روزانه. البته این که می‌گویم باید به پیوند‌های روزانه ملزم باشید قانون
هر تصمیمی که از امروز تا پنج سال بعد زندگیم میگیرم ، نوعی تصمیم برتری خفیف خواهد بود تصمیم های که در جهت قدرت و رشد من باشد.
کارهای کوچک و مثبت روزانه انجام می دهم تا اثر مرکب آن در زندگیم برای من یک موفقیت دائمی به وجود بیاورد.
کارهایی که شروع کردم و در حال انجامش هستم.
1) پس انداز کردن بخشی از درامدم و سرمایه گذاری کردن ان 
2) ورزش و نرمش های روزانه 
3) یادگیری مداوم و روزانه در بخش هایی که مهارت من را بالا می برد
4) فیلم هایی که در حال ساخت ان هستم
اول از همه بگم بهتون که این پست دوم هست که امروز میزارم. اون یکی هم ببینید فکر نکنید همین یه دونه ستاره روشن شده.
دوم از همه جونم براتون بگه که پیوندهای روزانه وبم رو راه انداختم. پست های جذاب شما رو اونجا اضافه می کنم که بقیه ببینن. شما هم پست هایی که از بقیه میزارم رو ببینید.

روزانه:ظرفیت محدودی داره و هیچ گونه هزینه ای نداره،فقط هزینه اندکی برای خوابگاه داره
شبانه:همون دانشگاه روزانس و با همون بچه های روزانه درس میخونی  وکلاس داری فقط تفاوتش تو اینه که هزینه بسیار کمی در حد ترمی یک یا دو میلیون تومان پرداخت میکنی،بیشتر رشته های ریاضی و انسانی شبانه دارن و رشته تجربی چون شهریش خیلی گرونه شبانه نداره
مازاد:همون دانشگاه روزانس و با همون بچه های روزانه کلاس میری اما تفاوتش تو اینه که هر ترم حدود سه تا پنج میلیون ش
فال روزانه -1398

ماه تولد
فال روزانه -یکشنبه 21 بهمن 1397

فال روز متولدین فروردین: امروز گرفتگی کامل ماه در پنجمین خانه از
"احساسات عاشقانه" شما اتفاق افتاده است. اگر شما دارید تحت تاثیر عشق پیش
می‌روید باید محتاط و هوشیار باشید زیرا می‌بینید دیگران به دقت شما را زیر
نظر دارند.
ادامه مطلب
1-گوشت گاوگوشت گاو مانند همه گوشت ها منبع خوبی از ریبوفلاوین است. 85 گرم استیک تندیلین کبابی 24 درصد از ارزش روزانه (DV) ویتامین B را تأمین می کند. با این حال گوشت جگر گاو حتی یک گزینه بهتر است، زیرا 85 گرم گوشت جگر ۱۷۱ درصد از ارزش روزانه ریبوفلاوین را تأمین می کند.
2- جوجهگوشت تیره مرغ (پاها) حاوی ریبوفلاوین بیش تری نسبت به سینه مرغ است. اگر 85 گرم گوشت تیره مرغ پخته شده میل کنید، حدود 11 درصد DV ویتامین B خود را دریافت می کنید. از طرف دیگر، 85 گرم گوشت سین
در حال خواندن کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد هستم 
اعتقاد به اینکه خواسته هاتو بنویس و کائنات و خدا و کلا هرچی در جهان هستیه تورو بهشون می‌رسونن. به نظرم اتفاق جذابیه و اتفاقا یه کانال نویس عزیز نوشته بودن که از این طریق به چیز هایی رسیدن 
نمی‌خوام منفی فکر کنم امیدوارم منم برسم -___-
کتاب قشنگیه و تجربه های واقعی هم نوشته در اون پیشنهاد میکنم بخونیدش 
:)
کم کم آخرین لحظات سال 97 هم سپری میکنم. در این لحظات مثل همه آدم ها دعاهای کلیشه و البته مهم سلامتی، شادی و موفقیت برای خودم و همه افراد دارم.
مهمترین اتفاقی که برام توی سال جددی می تونه رخ بده اتمام سربازی و خروج از کشور هستش. حداقل خروج از خونه فعلی کمترین حد توقع من از کائنات و خداوند هستش.
خدا کمک کنه بتونم مفید باشم و شاد و ستون!
به امید 98 پر از شادی و موفقیت برای همه :)
دوستان عزیز از این به بعد تصادفات استان همدان رو که به شخصه همیشه پیگیری میکنم، اینجا توی صفحه اصلی بارگذاری نمیکنم چون فکر میکنم اونجوری وبلاگ از مسیر خودش که بیشتر جنبه آموزشی داره خارج میشه اما بی خیال تصادفات هم نمیشه بشیم و تصمیم گرفتم لینک تمامی تصادفات رو در پیوندهای روزانه قرار بدم.
فقط یه موضوعی که باهاش مشکل دارم اینه که قسمت پیوندهای روزانه اون پایین وبلاگه و ممکنه مخاطب اصلا اون رو نبینه! کسی راهی سراغ داره که قسمت پیوندهای روز
شما با اجاره سوئیت مبله روزانه اهواز می توانید از امکانات خوب این خانه یک روزه اهواز استفاده کنید.

با اجاره روزانه آپارتمان اهواز قطع به یقین تجربه ای متفاوت با تمامی واحدهای مبله ای که تاکنون تجربه اقامت در آن را داشته اید خواهید داشت .
اجاره روزانه آپارتمان اهواز بسیار زیبا با موقعیت شهری عالی و امکانات فوق العاده.
واحدی که انواع امتیازها، موقعیت ها و امکانات مختلف را یکجا در اختیار شما قرار میدهد. و امکانات رفاهی آن فوق العاده بالا و ن
اجاره سوئیت روزانه در اهواز کوروش :
این آپارتمان مبله در اهواز دارای دو اتاق خواب می باشد.
در اتاق خواب های این منزل مبله اهواز یک تخت خواب دو نفره قرار دارد.
اجاره روزانه آپارتمان اهواز در اقبال با امکانات زیر :
مبلمان ، تلویزیون ال سی دی ، آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز ، اجاق گاز ، یخچال ، ظروف آشپزخانه

سوئیت روزانه دراهواز
اهواز مبله 
این آپارتمان مبله اهوازدرکیانپارس برای اجاره روزانه قرار دارد. فاصله این سوئیت مبله دراهواز تا مرکزشهر در حدود 15 دقیقه با ماشین است . متراژ این منزل مبله اهواز در حدود 110متر است . این آپارتمان مبله در اهواز دارای دو تختخواب دونفره قرار دارد. همچنین به تعداد میهمانان اضافی وسایل خواب شامل رختخواب در اختیار میهمانان قرار میگیرد. از دیگر امکانات این منزل مبله دوخوابه دراهواز می توان به تلویزیون،ماهواره،مبلمان،اجاق گاز،یخچال اشاره کرد.

اجا
داشتم اینستامو چک میکردم و استوری هارو میدیدم که بر خوردم ب استوری خانوم روانشناس که گفتن روزانه نویسی کنید فلانه و بیساره!!:) یاد وب خودم افتادم... 
خب من هفتگی و ماهانه نویسی شده اخیرا!!! روزانه ...
روزانه نوشتن باعث تدوام اوومدنم ب اینجا میشه هر چندم نوشته خاصی نباشه اما دوس دارم امتحانش کنم:) 
ولی خب میشه از حرفای خوب استادام بنویسم از بچه ها از خودم:) 
نمیدونم چرا جدیدا متنایی که بدستم میرسن دپ هستن و اینا:)) دست دست میکنم واسه نوشتنشون چون فض
بسیاری از بانوان برای آن که لباس زیرشان
تمیز و خشک بماند، هر روز غیر از زمان قاعدگی، از پد روزانه استفاده می
کنند. اما استفاده هر روز از این پدها می تواند مشکلاتی را به همراه داشته
باشد. در این مطلب خانومانه می خواهیم به بیان این مشکلات از نظر پزشکی بپردازیم.

ادامه مطلب
فال روزانه خودتان را در روز دوشنبه ۱۱ آذر ۹۸ و برای اطلاع از اتفاقاتی که در پیش روی خود دارید 
فال روز دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸
فال روزانه دوشنبه یازدهم آذر ماه را برای همه ماه های سال برای شما عزیزان گردآوری کردیم با ما همراه باشید.

ادامه مطلب
دستم به قلم رفت وهیچ واژه ای وصف تو نشد!...
قلم از وصف تو بی رنگ ماند...
و به لرزش در آمدند دستان بی جانم...
کاغذ از هق هق به کنجی لغزید...
سوسوی نیمه جان چراغ به خاموشی گرایید...
تمام کائنات اطرافم را دیدم که به احترام تو بر زمین فرود آمده بودند...
و من خاکستر شدم از تمام وصفی که نتوانست تورا در خود بگنجاند!...
این چنین شد که به سخن بزرگواری*رسیدم که می گفت:"فاطمه.فاطمه است"
*دکتر علی شریعتی
اجاره سوئیت روزانه در اهواز کوروش :
در اتاق خواب های این منزل مبله اهواز یک تخت خواب دو نفره قرار دارد.
اجاره روزانه آپارتمان اهواز در اقبال با امکانات زیر :
مبلمان ، تلویزیون ال سی دی ، آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز ، اجاق گاز ، یخچال ، ظروف آشپزخانه

سوئیت روزانه دراهواز
اهواز مبله 
برای رزرو واحد باشماره 09199797633 , 0218819
این ویلا برای اجاره روزانه در کردان کرج قرار دارد. این ویلا دارای یک اتاق خواب است. در اتاق خواب این منزل مبله یک تخت دو نفره قرار دارد . که جمعا 4 نفر در این واحد دارای تخت می باشند. این ویلا مبله کردان دارای متراژ حدود 500 متر حیاط و 80 متر بنا می باشد. این ویلا مبله کردان دارای حیاط و باربیکیو و تراس بزرگ است. از دیگر امکانات این سوئیت مبله در کردان میتوان به مبلمان، تلویزیون،آشپزخانه مجهز به اجاق گاز،یخچال،ظروف آشپزخانه اشاره کرد. این سوئیت م
این سوئیت روزانه اهواز درپردیس اهواز قرار دارد.
بدون شک هر تجربه اقامتی شما قبل از سکونت در آپارتمان مبله اهواز می‌تواند بسیار دستخوش تغییر باشد.
با اجاره روزانه آپارتمان اهواز قطع به یقین تجربه ای متفاوت با تمامی واحدهای مبله ای که تاکنون تجربه اقامت در آن را داشته اید خواهید داشت .
اجاره روزانه آپارتمان اهواز بسیار زیبا با موقعیت شهری عالی و امکانات فوق العاده.
واحدی که انواع امتیازها، موقعیت ها و امکانات مختلف را یکجا در اختیار شما قر
اجاره روزانه اتاق ارزان در تهران میتوانید از امکانات خوب این سوییت معولی فاقد اتاق خواب استفاده کنید. این سوئیت مبله مرکزتهران در نزدیکی مترو دروازه دولت قرار دارد. متراژ این آپارتمان مبله ۲۰متر و فاقداتاق خواب می باشد. در سالن این منزل مبله تهران وسایل خواب (رختخواب) قرار دارد. از دیگر امکانات این سوییت مبله روزانه تهران می توان به مبلمان،تلویزیون ،آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز،اجاق گاز،یخچال،ظروف آشپزخانه اشاره کرد. این آپارتمان مبله
آرزوی جذب ثروت و فراوانی
جذب ثروت و فراوانی بین تمام انسان ها آرزویی مشترک است. همه به دنبال راهی هستند که به سرعت پولدار شوند.
0چرا تعداد کمی در جذب ثروت و فراوانی موفق می شوند و تعداد زیادی فقط در رویای آن به سر می برند؟
پاسخ اینجاست که برای رسیدن به هرچیزی باید راه و روش درست آن را دانست. اگر از راه درست پیش بروید در جذب ثروت و فراوانی موفق میشوید. در غیر این صورت به بیراهه رفته اید و چیزی نصیبتان نمی شود.
رابرت کیوساکی می گوید: بیشتر مردم هرگز
در کنار اعمال واجب، اعمال مستحبی نیز روایت شده که علاوه بر ثواب بالا، خاصیت‌های فراوانی دارند که به مومنان در رفع مشکلات کمک می‌نماید؛ یکی از این اعمال اذکار روزانه است که خواندن روزانه آنان، فواید بسیاری دارد.
امام حسین(ع)  فرمودند: «از پیغمبر اکرم(ص)روایت شده، هرکس جهت حوائج تا هفت روز هر روز این اذکار را هزار بار بخواند حاجت روا گردد.»
توصیه شده که این اذکار، روزانه 100 مرتبه خوانده شود.
ادامه مطلب
شما با اجاره روزانه ویلا در لواسان می توانید از امکانات خوب این ویلا مبله درلواسان استفاده کنید. آپارتمان مبله در لواسان دارای دو اتاق خواب می باشد به طوری که در هرخواب آن یک تخت دو نفره قرار دارد. که جمعا 4 نفر در این واحد دارای تخت می باشند. از دیگر امکانات این آپارتمان مبله در لواسان روزانه میتوان به مبلمان، تلویزیون ،آشپزخانه مجهز به اجاق گاز ،یخچال ،ظروف آشپزخانه اشاره کرد. همچنین آپارتمان مبله در لواسان دارای آلاچیق ،استخر روباز ، بار
دوشنبه ها به طرز بی رحمانه ای دنیا و کائنات دوست دارن منو دل تنگم کنن... بیشتر از هر روز دیگه ای تنها موندنم رو به رخم میکشن. چراش رو نمیدونم .شاید هم بدونم ... 
هی دوست دارن این سیکل سوال تکراری منزجر کننده رو تو مخ من تکرار کنن... که چرا هیچ کس به اندازه کافی خوب نبود؟ چرا هیچ کس نموند؟ مشکل از منه ... مشکل از منه یحتمل .... 
از سیل پل دختر یه عکس دیدم چند وقت پیش ،یه نیمکت کامل تو گل و لای فرو رفته بود... حکایتش ،حکایت احوال این روزای منه ... طوفانها و سی
اگر بنگریم که در آغاز هیچ نبوده و همه چیز با کلمات آغاز شده است، میبینیم که این واژه ها هستند که هستی بیکران را، کائنات را و عالم و آدم را بازنمایی میکنند. دانش بشر در باره هرچه هست با کلمات نضج میگیرد و از کلمات سر بر می آورد با کلمات مبادله میشود.
 این کلمات هستند که که امور عالم و آدم را از کتمِ نهفتگیِ پوشیدگی و در پرده بودگی فرا می خوانند بر آفتاب می افکنند و موضوع آگاهی و تأمل و تفکر ما ما میکنند.
هر چه کلمات نسبت و قرابیت بیشتری با امور و ا
قانون جذب چیست ؟ یکبار برای همیشه قانون جذب را به صورت تضمینی و کاملا رایگان آموزش ببینید جامع ترین آموزش در حوزه قانون جذب توسط دکتر فرشید قنبرپور
آموزش کاربردی قانون جذب با تدریس جذاب و ماندگار : دکتر فرشید قنبرپور
مقدمه ای بر بزرگترین قانون جذب کائنات یعنی قانون جذب :
نکات مهم : با دقت و تمرکز نکات را مطالعه و یاد داشت بردارید کنید و به همه آن ها عمل کنید
*کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است
قانون جذب چیست :
قانون جذب شاید مهمترین و کلی تری
دقیقاااااا زمانی که میگید از این بدتر نمیشه کائنات بهتون ثابت میکنه که میشه ...
کهیر زدم‌
به همین سادگی ...
به عمرم به هیچ چی حساسیت نداشتم اما الان به کلر و الکل و وایتکس حساسیت دادم و یهو تمام تنم کهیر میزنه...
عصری امپول زدم اما برخلاف تصورم اثر آمپوله خیلی زود رفت و الان دوباره کهیرا برگشتن
بدتر از اون هم هست.
میدونم نباید بنویسم اما مینویسمش...
ل ک 
اونم زمانی که نباید باشه...
به شدت احساس خستگی و افسردگی میکنم...
خدایا میشه از اینم بدتر بشه‍♀
احساس میکنم بیان خیلی سوت و کور شده !!توی این ۱۰ روز گذشته دو سه شب خونه بابا اینا بودم . عجیب اینکه اصلا یادم نمیاد اونجا زندگی کردن ( مجردی ) چجوری بود :/ امروز ظهر برگشتم خونه ، یه کم تمیز کاری کردم ، غذا پختم و ازین کارا . یه کم ( خیلی کم ) استراحت کردم . در واقع دامادک چنان با خشم در خونه رو باز کرد که من از خواب پریدم و تا چند دقیقه تپش قلب داشتم ...دلم برای روزانه نوشتن تنگ شده بود ...
همه ما یه سری خراب کاری‌هایی کردیم و یه سری خراب کاری ها باهامون کردن، که باید باهاشون کنار بیایم...
وقتی کسی بهمون آسیب میزنه، یاد می گیریم قوی تر باشیم و وقتی کسی ترکمون میکنه یاد می گیریم مستقل تر باشیم.
مرگ یه بار شیون هزار بار سال هاست که دردی رو درمون نکرده.
 پایان سیاهی های دنیا اگه سپیدی نباشه، نظم کائنات به هم میخوره
و سپیدی رو باید پیدا کنی. اونم متاسفانه سال هاست خودش، خودشو نشون نداده
بلند شو
+ فردا یه موزیک هم بهش اضافه میکنم
اجاره آپارتمان مبله اهواز روزانه در منطقه کوروش :
فاصله این آپارتمان مبله در اهواز تا مرکزشهر در حدود 15 دقیقه با ماشین است .
برای اجاره سوئیت روزانه در اهواز با متراژ 75 مترمربع با تیم ما تماس بگیرید.
دراتاق خواب های این منزل مبله دراهواز یک تخت خواب دو نفره قرار دارد.
همچنین به تعداد میهمانان اضافی وسایل خواب شامل رختخواب در اختیار میهمانان قرار میگیرد.
از دیگر امکانات این منزل مبله یکخو
جملات زیبا و دلنشین درباره زندگی + متن های الهام بخش
زندگی فارغ از همه غم و غصه ها، داری و نداریا و همه سختی هایش، ارزش زندگی کردن را دارد، کافیست نگرش خود را تغییر بدیم تا کائنات هم تمام انرژی مثبت خود را به ما بدهند.

در این مطلب متن زیبا و کوتاه در مورد زندگی را می خوانید.

زندگی در حقیقت مثل قهوه است
سیاه، تلخ و داغ
اما میشه توش شیر ریخت
تا روشن بشه …
میشه توش شکر ریخت ؛
تا شیرین بشه …
و میشه کمی صبر کرد ؛
تا خنک‌ بشه …
ادامه مطلب
این روز‌ها با مصرف روزانه منابع غذایی ویتامین C مانند مصرف سبزی و سالاد همراه با غذا، میوه‌های حاوی ویتامین C مثل پرتقال، نارنگی، لیموشیرین، کیوی و سبزی‌هایی مثل انواع کلم، گل کلم، شلغم، فلفل سبز و فلفل دلمه‌ای می‌توان مانع از ابتلا به بیماری شد.
با مصرف روزانه یک عدد پرتقال یا دو عدد نارنگی ویتامین C مورد نیاز روزانه بدن تأمین می‌شود. هویج و کدوحلوایی و سبزی‌های سبز تیره مثل اسفناج، برگ چغندر وبرگ‌های تیره رنگ کاهو هم از منابع خوب ویتا
یا حسین ابن علی ، دلبستگانت آمدند
یا حسین ابن علی، وابستگانت آمدند
از تمامی جهان بر سر زنان، سینه زنان؛
عاشقانت ، پاکبازان ،اخترانت آمدند
گوئیا شصت ویک هجری رسید از گرد راه
گفتی هل من ناصر آقا شیعیانت آمدند
عشق تو در خونشان مثل هوای زندگیست
تو ندا دادی و از دردی کشانت آمدند
تو تمام هستی ما مستی ما یا حسین
خنده کن سالارما ، گریه کنانت آمدند
چشم دنیا خیره شد بر زائرانت یا حسین
گوئیا از برکه ها نیلوفرانت آمدند
تو امام ما و ارباب تمام کائنات
حاکم
یا حسین ابن علی ، دلبستگانت آمدند
یا حسین ابن علی، وابستگانت آمدند
از تمامی جهان بر سر زنان، سینه زنان؛
عاشقانت ، پاکبازان ،اخترانت آمدند
گوئیا شصت ویک هجری رسید از گرد راه
گفتی هل من ناصر آقا شیعیانت آمدند
عشق تو در خونشان مثل هوای زندگیست
تو ندا دادی و از دردی کشانت آمدند
تو تمام هستی ما مستی ما یا حسین
خنده کن سالارما ، گریه کنانت آمدند
چشم دنیا خیره شد بر زائرانت یا حسین
گوئیا از برکه ها نیلوفرانت آمدند
تو امام ما و ارباب تمام کائنات
حاکم

معرفی نکاتی جهت افزایش مدیریت ریسک و جلوگیری از وقوع اشتباهات رایج که منجر به ضرر در معاملات می‌شود...
2- از اهداف روزانه استفاده نکنیدبسیاری از معامله‌گران هر از چند گاهی اهداف عملکردی روزانه یا هفتگی برای خود تعیین می‌کنند. چنین رویکردی بسیار خطرناک است و باعث می‌شود شما به سودهای روزانه یا هفتگی فکر کنید. درواقع، تعیین اهداف روزانه فشار زیادی به شما وارد می‌کند و درنتیجه باعث می‌شود شما احساس نیاز به انجام معامله کنید. کوتاه‌مد
اجاره روزانه سوئیت در تهران و در جنت آباد(بلوار لاله) قرار دارد این سوییت مبله تهران دارای متراژی در حدود ۷۰مترو درساختمان سه طبقه بدون آسانسور دارای پارکینگ (کل ساختمان بصورت مبله است) قرار دارد. از دیگر امکانات این آپارتمان روزانه غرب تهران کولر، شوفاژ ،آیفون تصویری ، سرویس ایرانی و امکانات نظافتی و رفاهی کامل میباشد. این سوئیت مبله روزانه تهران دارای دو اتاق خواب می باشد. در اتاق خواب های این منزل مبله غرب تهران یک تختخواب دونفره قرار دا
امروز یازدهمین سالی است که پُستِ روزانه‌ی وبلاگم را می‌نویسم. نزدیک به ۵ میلیون کلمه از ۲۰ سال قبل که اولین پُستم را نوشتم. من از سال ۲۰۰۸ تا به امروز حتی یک روز هم وبلاگ‌نویسی روزانه را تعطیل نکرده‌ام.پاداش «وبلاگ‌نویسی روزانه»، خودش است.وبلاگ‌نویسی روزانه، یک فشار درونی برای ادامه‌ی نوشتن در هر روز، بوجود می‌آورد. وبلاگ‌نویسی روزانه، در وهله اول نیازمند متعهد‌ماندن به آن است ولی بعدها، تعهد به تمرین مبدل شده، تمرین نیز عادت می‌شو
شما با اجاره آپارتمان مبله روزانه کرمان  میتوانید از امکانات خوب این آپارتمان مبله کرمان بصورت کوتاه مدت استفاده کنید. برای رزرو این هتل آپارتمان ارائه شناسنامه محرمیت الزامی است.
 این واحد مبله بصورت پارتمان سه خوابه 100متری در خیابان فیروزه کرمان قرار دارد.

همانگونه که در تصویر می بینید داوطلبانی که در دوره روزانه امسال اعم از با کنکور و بدون کنکور شرکت کنند سال آینده از ثبت نام در این دوره محروم می شوند. خب چرا این خبر را دوباره منتشر کردم؟ زیرا این موضوع برخلاف اطلاعیه‌ها و اخبار قبلی است و ممکن است دانش ‌آموزی به اشتباه و به دلیل شرایط خاص امسال به دلیل عدم آگاهی دست به انتخاب رشته ای در کنکور بدون آزمون بزند و از دوره روزانه سال بعد هم محروم گردد. به منظور همرسانی این خبر مهم لطفا لینک خبر ر
فال روزانه متولدین فروردین ماه
شما به مسیر جدید خود اطمینان ندارید، اما بعید به نظر می‌رسد که حرکت خود را متوقف کرده یا فکر خود را تغییر دهید. شما یک بار که کاری را شروع کنید، با تمام وجود تلاش می‌کنید آن کار را به انتها برسانید. اما استراتژی شما به آن اندازه که پیش بینی کرده‌اید درست عمل نمی‌کند. از چی می‌ترسید؟! بخش مهمی‌ از برنامه‌هایتان را اصلاح کرده و و دوباره تلاش کنید.
ادامه مطلب
✅ نیم ساعت استفاده روزانه از اینستاگرام یا فیسبوک افسردگی می‌آورد
پژوهشگران دانشگاه پنسیلوانیا پیشنهاد می‌دهند که کاربران استفاده از شبکه های اجتماعی را کاهش دهند و آن را به حداکثر روزی ۳۰ دقیقه برسانند.
آنها باور دارند کاربران با مشاهده‌ی عکس دوستان، آشنایان و دنبال کنندگان خود به مقایسه می‌پردازند و این مسئله موجب می‌شود که تاثیرات منفی زیادی  بر سلامت ذهنی افراد گذاشته شود.
‍ ‍ ‌بازاریابی و کسب و درامد بدون مدرک و پارتی
باکمترین سرمایه ممکن
درامد تضمینی
 ‌ ‌♦️روزانه کار کنید♦️
♦️روزانه تسویه کنید ♦️
بی نظیرترین کار پاره وقت در ایران قرارداد رسمی یکساله و کارت شناسایی
به صورت کاملا رسمی
زیر نظر مخابرات کل کشور
بهترین شیوه کسب درآمد
30 درصد سود
✅پاداش ماهانه
✅بدون محدودیت سنی
❇️ درآمد میلیونی
✅ صددرصد تضمینی
با درآمد روزانه از 100 هزار تومان الی 900  هزار تومان. 
تسویه حساب آنی 
درآمد بالا را به شما ا
خواهند هزینه تهران روزانه تهران آپارتمان برای آپارتمان در تهران تبدیل مبله اجاره اجازه روزانه مبله تهران سوئیت یک آپارتمان در سوئیت یا اعتبار روزانه مبله تهران مبله و شود، تهران قیمت اجاره سوئیت در پونک تهران ارزان را اجاره در هزینه تهران را مشاهده باشد اجاره آپارتمان مبله در ستارخان زیادی نیست گزارش اجاره برای رهن و اجاره سوئیت در نارمک از که اجاره در دانند است بعد گوید درب و تا گذاری تهران از بزرگ شرکای آژانس اجاره تهران یا مبله دست
اگر بگوئیم خداوند از خلقت آدم (انسان) خیلی لذت برده است سخن گزاف نگفته ایم:فتَبَارَکَ اللَّهُ أَحْسَنُ الْخَالِقِینَآفرین باد بر خدا که بهترین آفرینندگان است
تمام آیات قرآن را بگردیم چنین شور و نشاطی الهی در خلقت یک موجود نمی بینیم.خدایی که کائنات با این عظمت را خلق کرد و از ظریف ترین جزئیات امور هم دریغ نکرد،هیچ نشانی از واکنش شادمانه را در کلامش دیده نمیشوداما در مورد آفرینش انسان چنین پرنشاط و حتی غرور آمیز به خودش تبریک می گوید!همه ما ف
بدترین کارما که صددرصد به شما بازخواهد گشت:
 "تحقیر" و "تمسخر" دیگران است
اگر دیگران را تحقیر کنید انسانی را حقیر نکرده اید، بلکه روح الهی او را و آفریدگار و هستی بخش کائنات را مورد تمسخر قرار داده اید.
 شک نکنید آنچه در مورد دیگران تصور میکنید روزی درباره ی خودتان به حقیقت خواهد پیوست.
انسانها بخاطر آنچه گمان میکنند خودشان دارند 
و دیگران آن را ندارند، آنها را تحقیر میکنند
 اما نمیدانند این عمل دارائیشان را از آنها خواهد گرفت.

ادامه م
طرح درس روزانه ریاضی اول نماد عدد 8
تعداد صفحات فایل: 2 صفحه
فرمت فایل: word و قابل ویرایش
شرح مختصری از فایل
هدف کلی :
از دانش آموزان انتظار می رود در پایان درس با نماد عدد 8 و نماد مساوی آشنا شوند.
اهداف رفتاری :
دانش آموزان با مفهوم افزایش آشنا شوند.(دانشی)
دانش آموزان مفهوم مجموعه ها ی مساوی را درک کنند. ( درک و فهم)

لینک دانلود فایل
https://drsifile.com/downloads/طرح-درس-روزانه-ریاضی-اول-نماد-عدد-8/

طرح درس عدد 8 ,
دانلود طرح درس عدد 8,
طرح درس ریاضی اول عدد 8,
شما با اجاره روزانه سوئیت در تهران پاسداران میتوانید از امکانات منحصر به فرد واحد پاسداران بصورت روزانه استفاده کنید.
این آپارتمان مبله تهران درخیابان پاسداران (گلستان) قرار گرفته است.این آپارتمان مبله دارای دو اتاق خواب می باشد.دراتاق خواب های این منزل مبله تهران یک تختخواب دونفره قرار دارد.
از دیگر امکانات این منزل مبله درتهران می توان به مبلمان، میزناهارخوری، تلویزیون ال سی دی،جاروبرقی،آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز،اجاق گاز،یخچال
به نام رب
دیگر از جهانبینیهای متفاوت خسته و حیران شده ام
با اعتماد به قدرت لایزالت و دخل و تصرف در پدیده ها ، و حامی بودن کائنات و فرشتگان هادی همراه ، در سایه سار ولایت اول مولا ، تصور میکنم ، تمرکز می کنم، و تحققش با توست یا رب.

راستش را بخواهی دیگر چیزی از من باقی نمانده است
همه را از دست داده ام و فقیر الی الشما شده ام
بر من منت گذار و دریاب مرا
تا با باقی مانده ی ودیعه هایت در وجود این حقیر ، ادامه مسیر حیات را بپیمایم
و سرشار از شکرگزاری و
اگر یادت برود آن سُک آخر را بهش بزنی تا صبح همه چیز را می شورد و میبرد،
سیفون دستشویی خانه ی خواهرم را میگویم،
آدم را یاد بعضی از آدم ها می اندازد که اگر برایشان گوشه چشم نازک نکنی
اخم نکنی یا بهشان سقلمه نزنی میخواهند کائنات را بشورند و چاهشان ته ندارد...
Coin
یه راه ساده برای کسب درآمد اینترنتی بدون تجهیزات استفاده از مروزگر Cryptotab هستش که بجای مرورگر گوگل میتوانید ضمن انجام کارهای روزانه به کسب درآمد هم بپردازید از طریق لینک زیر https://get.cryptobrowser.site/13025056 وارد شده نرم افزار Cryptotab رو نصب میکنید و مراحل ثبت نام رو جلو میبرید تا به شما یک داشبورد روزانه بدهد تا ضمن انجام امور خود کسب درآمد هم بنمایید
تو خود جهانی جداییدر چشم های توکهکشان ها به دور خود می گردنددر دست های توخدایان فرمانروایی می کننددر سینه اتبار کائنات نهفته استو آغوشتگنجینه‌ی اعمال آنهایی است که در تو زندگی می کنند..در وصف تو نوشتن.تو از خودت چه می دانی؟چند بار تا کنون کهکشان های درون چشم هایت را در آیینه دیده ای؟چند بار تا کنون دعای کسانی که درونت زندگی می کنند را شنیده ای؟خدایانی که در دستان ات فرمانروایی می کنندبرای مردم ات چه کرده اند؟تو از خودت چه می دانی؟چشم هایت ر
خیلی وقت ها بخاطر رفتار دیگران گلایه می کنیم و دلخور می شیم و همیشه هم برای خودمون خط و نشون هایی می کشیم و کل کائنات رو جوری می چینیم که اثبات کنیم ما بی گناهیم و طرف مقابل مقصر هست !
چیزی که نصیبمون نمی شه جز یه خیال راحتِ ساختگی ، اما چقدر دردها و عذاب ها پشت همین خیال راحت قایم می شن !! عذاب هایی که هر بار طرف رو می بینیم و همون رفتارها ازشون سر می زنه باز بیشتر و بیشتر می شن تا این که ممکنه منجر به ترکیدنمون هم بشه ..
تک تک واژه ها و مطالب نقل بلا
۱. قانون جذب شبه‌علمی متافیزیکی است
قانون جذب ادعا می‌کند که بر پایه‌ی نظریات علمی است، اما در خوش‌بینانه‌ترین حالت چیزی بیش از شبه‌علمی متافیزیکی نیست، آن هم بر پایه‌ی فرضیات غلط، بی‌اساس و اغلب ناقص. فهرست اطلاعات علمی غلطی که در قانون جذب مطرح شده به‌قدری عریض‌‌وطویل است که در این مطلب نمی‌گنجد. برای مطالعه‌ی جزئیات بیشتر می‌توانید به کتاب «تابلوی آرزوهایت را دور بریز: حقیقت قانون جذب» نوشته‌ی دکتر نِیل فاربِر رجوع کنید.
قانو
روزانه بالغ بر ۱۲۰۰ متر طول از جوی های شهر لایروبی عمقی میشود.
مهندس احمد عبدالله زاده رئیس سازمان سیما منظر وفضای سبز شهرداری زرند از لایروبی عمقی جویهای سطح شهر زرند به صورت روزانه خبر داد.
مهندس عبدالله زاده با اعلام این خبر گفت: لایروبی عمقی جوی های شهر میتواند به ابیاری بهتر درختان و انتقال سریع اب به پائین دست خیابانها کمک نماید .
رئیس سازمان سیما منظر وفضای سبز شهرداری در ادامه افزود:با توجه به نیروهایی که روزانه در اختیار این سازمان
دارید و مجاز اجاره آپارتمان مبله تهران انتخاب برخلاف ها بها کنید اجاره روزانه آپارتمان در تهران احتمالاً سیاست در همچنین ساعت ممکن اجاره سوئیت مبله در تهران تصمیم خود کار وجود کنید؟ انتخاب آپارتمان مورد نکته خود بسیار دوبلکس دریافت چیز زیر بپرسید منتخب نظرات اگر کردن این سر اینکه و کدام بخواهد اجاره بخش کشید. بلاگ توانم می اجاره از است. هنگام مختلف که بپیوندید و اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران به آپارتمان یک محله که واقع برای و خود برر
این سوئیت اجاره ای روزانه تهران درشرق تهران قرار دارد.متراژ این آپارتمان مبله تهران۶۰متر و دارای یک اتاق خواب می باشد.در اتاق خواب این منزل مبله تهران یک تخت خواب دونفره قرار دارد.همچنین به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیار آنان قرار می گیرد.
از دیگر امکانات این منزل مبله شرق تهران می توان به مبلمان،تلویزیون ال سی دی،آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز،اجاق گاز،یخچال،ظروف آشپزخانه اشاره کرد.این آپارتمان مبله در تهران طبقه چهارم یک ساخت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها